Světlonoška Lucie

Spirituální koučka

V současné době se probouzí stále více Světlonošů a začínají si uvědomovat své poslání tady na Zemi, možná jsi jedním z nich i Ty

Srdečně Tě zvu do pohádky

Světýlka se rozsvěcují, vločky padají k Zemi a já Ti chci v tomto magickém čase povyprávět pohádku o světle… a kdy jindy, než na svátek nositelky světla – Světlonošky. Pošlu Ti svůj paprsek, který se Tě dotkne. A vše se začne proměňovat.

Služby

Development

I am text block. Click edit button to change this text. 

Marketing

I am text block. Click edit button to change this text. 

Investors

I am text block. Click edit button to change this text. 

Choose your plan

You will be charged for the plan after the admin approves your vendor account

Základní balíček

$ 29
99
Month
  • 15 Accounts
  • 100 GB Space
  • 1 Domain Name
  • 500 GB Bandwidth

VIP balíček

$ 39
99
Month
  • 15 Accounts
  • 100 GB Space
  • 1 Domain Name
  • 500 GB Bandwidth

Povím Ti pohádku

Protože je čas adventu a blížících se Vánoc, povyprávím Ti na svatou Lucii pohádku. Bude o nositelích světla... a také o Luciferovi. A jako každá pohádka, i tato skrývá poselství.

Deník Světlonošky

Je to přesně rok, co jsem našla svůj Deník Světlonošky z dětství a založila řadu projektů, které rozsvěcí v lidech jejich světlo. Povím Ti, jak je možné si splnit jakýkoli sen, a jak rychle to jde, když řekneme Vesmíru své ANO a následujeme volání své duše. Protože pak svítíme. A když svítíme, tak jsme.

Pozvánka na světelnou aktivaci

Svátkem Lucie započíná 12 magických dní vrcholící Štědrým dnem. V tomto období nás čeká vesmírná transformace. Povím Ti o tom a pozvu Tě na světelný aktivační workshop pro všechny, kteří jsou právě nyní připraveni na svou "final activation".
O čem tato akce bude, se dozvíš na webináři.

Předám Ti Paprsek

Během tohoto světelného vysílání Ti vyšlu paprsek světla, které nosím. Stačí, že se budeš dívat. Protože stačí, že jsi. Ano, tak je to jednoduché. Funguje to.

Vykroč na svou cestu a začni svítit. Společně to dokážeme!

333+

rozsvícených Světélek

23+

"aktivovaných" Světlonošek

1111+

vyslaných paprsků

a mnoho dalšího...

Díky Lucí jsem měla spoustu uvědomění, které mi změnily můj život. Najednou si život užívám jinak, mám na všechno jiný úhel pohledu, na který bych nikdy nepřišla, nebýt Lucí. Jsem moc vděčná, že mi přišla do života a přeju všem, aby ji co nejdříve poznali a zažili to, co já, protože i přes to, že slov existuje mnoho, tak tohle je slovama nepopsatelný, to každý musí zažít a až pak pochopí.❤ Je to přesně človíček, kterýho jsem hledala a nepochybuju že i ostatní hledají..

Svítím, tedy jsem!

Přilétla jsem na planetu Zemi, abych zde svítila, probouzela ostatní a pomáhala lidem vzpomenout si, kdo jsou. Dotýkám se paprskem lásky a probouzím v lidech jejich vnitřní hvězdu, aby mohli začít zářit a více využívat svůj úžasný potenciál pro naplněný život, ve kterém nic není nemožné. Jsem Vodnářka, průvodkyně duchovní transformací, aktivátorka potenciálu, vizionářka, spisovatelka a koučka Nového Věku. Jmenuji se Lucie a jsem Světlonoška.