Světlonoška Lucie

 spřízněná duše na cestě Tvé hvězdné transformace

Svítím, tedy jsem!

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout.

About the company

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum is that it has a more-or-less normal distribution of letters, as opposed to using ‘Content here, content here’, making it look like readable English. Many desktop

Světlonoška

Walking, running, climbing. Your feet will be put to the test.

starseeds aktivátorka

The fastest way to reach results is to monitor the progress you make.

spirituální koučka

By slowly raising the weight bar, we are able to built muscles safely.

Subscribe to our newsletter

Don't miss new updates on your email

SVĚTELNÝ AKTIVAČNÍ PROSTOR

světelné programy a workshopy

In FitFlex’s Strength and Stamina class, we will delve deep into building the fittest body you can. The class aims to not only shape you up, but also instruct and inform you in th

individuální světelné session

Learn how to maintain a comfortable and healthy posture, with our comprehensive class that goes through the most popular Yoga and Pilates postures. These postures are gears to make your body more flexibile and agile.

meditace a rituály

Getting in shape forces you to face your biggest challenges, and sticking to a regular routine for a long period of time. This class will make sure you know how to focus on the right exercises and workouts to reach your goals. 

Co o mně říkají

I've managed to stay with FitFlex 3 times a week, for over 6 months now, and I owe it all to the classes that make you fall in love with the process.

Lizzie Thompson

I was introduced to FitFlex many years ago, twenty pounds ago in fact. I see a huge benefit with their combination of workout and goal setting.

Emma Velasquez

Předávám SVĚTLO

Take a peek inside our Wonderworld

Tommy Rivers

CEO / Founder

Rýmovaný vzkazík

Choose Your PLAN

Pick a program that best fits your schedule and goals. All plans offer a full money back guarantee.

Starter

$29

/month

Open Gym

Gymnastics

CrossFit

Yoga

Personal Trainer

Basic

$49

/month

Open Gym

Gymnastics

CrossFit

Yoga

Personal Trainer

Pro

$99

/month

Open Gym

Gymnastics

CrossFit

Yoga

Personal Trainer

Světlonoška Lucie

Přilétla jsem na planetu Zemi, abych zde svítila, probouzela ostatní a pomáhala lidem vzpomenout si, kdo jsou. Dotýkám se paprskem lásky a probouzím v lidech jejich vnitřní hvězdu, aby mohli začít zářit a více využívat svůj úžasný potenciál pro naplněný život, ve kterém nic není nemožné. Jsem Vodnářka, průvodkyně duchovní transformací, aktivátorka potenciálu, vizionářka, spisovatelka a koučka Nového Věku. Jmenuji se Lucie a jsem Světlonoška.